Nft ecosistem aptos

Цей блог намагається пояснити, як карбувати NFT у мережі Aptos за допомогою Марсіанського гаманця. Основна мережа Aptos скоро з’явиться!

Martian створює різні продукти для екосистеми Aptos, зокрема Martian Wallet, який доступний як [розширення Google Chrome]

Ознайомтеся з останніми випусками гаманця Martian Aptos на нашому веб-сайті:

 1. Перейдіть на сторінку
 2. Підключіть свій марсіанський гаманець до веб-сайту, натиснувши Connect Aptos Wallet .
 3. Після підключення ви побачите «Простіший вигляд». Це дозволяє користувачеві швидко карбувати NFT без необхідності створювати колекцію раніше. Ви можете перейти до «Розширеного перегляду» за допомогою кнопки у верхній частині. Це дає користувачеві більше свободи для створення колекції та карбування багатьох NFT для цієї колекції.

Простіший вид

Виконайте ці кроки в спрощеному режимі перегляду. Ви можете перемикатися між переглядами за допомогою кнопки у верхньому правому куті веб-сайту.

Як карбувати NFT

 1. Щоб карбувати NFT, почніть із введення назви NFT. Будьте максимально креативними.
 2. Введіть опис свого NFT.
 3. Укажіть URL-адресу зображення NFT і перевірте попередній перегляд. Ви можете розмістити своє зображення будь-де в Інтернеті, а потім ввести URL-адресу, яка вказує на файл зображення, а не на будь-який інший веб-сайт. Ви можете перевірити це, подивившись на кінець URL-адреси, це має бути .png або . jpg або .jpeg або .gif або .svg та інші формати файлів зображень. Якщо в попередньому перегляді відображається ваше зображення, то ви в порядку.
 4. Тепер натисніть «Створити NFT». (Переконайтеся, що у вашому гаманці є більше 5000 тестових монет aptos. Ви можете додати тестові монети в гаманець за допомогою Airdrop)
 5. Відкриється нове вікно, у якому вам буде запропоновано підтвердити транзакцію.
 6. Якщо на веб-сайті відображається «NFT успішно створено», ви можете перевірити карбований NFT на вкладці NFT свого гаманця.
 7. Це воно!

Розширений вигляд

Виконайте ці дії в розширеному поданні. Ви можете перемикатися між переглядами за допомогою кнопки у верхньому правому куті веб-сайту.

Як створювати колекції NFT

 1. Спочатку давайте створимо колекцію NFT для вашого облікового запису. Почніть із введення назви вашої колекції. Уважно вводьте назву, оскільки вона чутлива до регістру.
 2. Введіть опис вашої колекції.
 3. Укажіть URL-адресу колекції NFT, яка є URL-адресою офіційного веб-сайту вашої колекції.
 4. Натисніть «Створити колекцію NFT». (Переконайтеся, що у вашому гаманці є більше 3500 тестових монет aptos. Ви можете додати тестові монети у свій гаманець через Airdrop)
 5. Відкриється нове вікно, у якому вам буде запропоновано підтвердити транзакцію.
 6. Якщо на веб-сайті відображається «Колекція успішно створена», ви можете продовжувати карбувати NFT у цій колекції.

Як карбувати NFT у колекції

 1. Щоб карбувати NFT, почніть із введення назви NFT. Будьте максимально креативними.
 2. Введіть опис свого NFT.
 3. Введіть назву колекції NFT, у якій ви хочете викарбувати NFT. Переконайтеся, що ви ввели правильну та точну назву колекції, оскільки вона чутлива до регістру.
 4. Укажіть URL-адресу зображення NFT і перевірте попередній перегляд. Ви можете розмістити своє зображення будь-де в Інтернеті, а потім ввести URL-адресу, яка вказує на файл зображення, а не на будь-який інший веб-сайт. Ви можете перевірити це, подивившись на кінець URL-адреси, це має бути .png або . jpg або .jpeg або .gif або .svg та інші формати файлів зображень.
 5. Тепер натисніть «Створити NFT». (Переконайтеся, що у вашому гаманці є більше 3500 тестових монет aptos. Ви можете додати тестові монети у свій гаманець через Airdrop)
 6. Відкриється нове вікно, у якому вам буде запропоновано підтвердити транзакцію.
 7. Якщо на веб-сайті відображається «NFT успішно створено», ви можете перевірити карбований NFT на вкладці NFT свого гаманця.
 8. Це воно!

FAQ

Куди я можу завантажити своє зображення для NFT?

Завантаження зображення безпосередньо в ланцюжок або до сервера Martian не ввімкнено. Це стане доступним, щойно Aptos перейде в Mainnet. Наразі ви можете завантажити своє зображення в будь-яку хмару на свій вибір і отримати URL-адресу зображення, якою можна поділитися.

Після карбування NFT зображення на гаманці зламано

Це трапляється, коли в поле URL-адреси NFT вказано неправильну URL-адресу зображення. Переконайтеся, що ваша URL-адреса містить .png або . jpg або .jpeg або .gif або .svg . Слід переконатися, що ваше зображення правильно відображається у вікні попереднього перегляду зображення.

Чи доступна багатомовна підтримка?

Кілька мов зараз не підтримуються. Вам потрібно буде завантажити всі деталі NFT за допомогою англійської клавіатури. Ми працюємо над цим і оголосимо про завершення цього в Discord.

Монетний двір був успішним, але зображення не відображається на гаманці

Перевірте адресу свого гаманця в провіднику