Kana Labs запроваджує міжланцюгові обміни, агрегацію для Solana та Aptos

Kana Labs — це новий проект децентралізованих фінансів (DeFi), який має на меті зруйнувати стіни між блокчейнами, незалежно від того, сумісні вони з віртуальною машиною Ethereum (EVM) чи ні.

Протокол агрегатора Kana Labs вже працює для мереж Solana та Aptos, тоді як Kana Wallet і Cross-Chain Solution будуть зосереджені на Solana та Neon.

За словами співзасновника Kana Labs Картіка Субраманіама, одна річ, яка виділяє проект, полягає в тому, що він є крос-ланцюгом між не-EVM (Solana та Aptos), тоді як інші платформи є або одноланцюжковими, або крос-ланцюжками між EVM ( наприклад BNB Chain, Cardano, Tron тощо).

«У той час як усі інші агрегують лише свопи, ми також агрегуємо свопи, позики, запозичення та платформи ставок, і це в поєднанні з міжланцюговим досвідом відкриває багато нових випадків використання платформи», — сказав Субраманіам.

Проект також об’єднає мости, такі як Wormhole, LayerZero та Celo, щоб надати користувачам найкращу цінність під час використання своїх жетонів між мережами.

Субраманіам сказав, що команда вирішила розпочати роботу з Solana та Aptos з двох основних причин: по-перше, ринкові умови призвели до великого потоку ліквідності від Solana до Aptos.

Aptos — це новий блокчейн першого рівня, який, як і мережа Sui, яка ще не була запущена, базується на мові програмування Move, спочатку розробленій у Facebook.

«Багато людей і розробників вважають Aptos і Sui природним прогресом світу блокчейнів після Solana», — сказав він.

Субраманіам додав, що порівняно складніше побудувати крос-чейн протокол між не-EVM, а не між EVM, створюючи можливість для команди Kana Labs.

«Ми хотіли використати наш досвід і знання, щоб просунутися вгору по ланцюжку створення вартості та бути одними з перших, якщо не першими, хто зробить це між не-EVM, тому Solana та Aptos були природним вибором», — сказав він.

Крім того, він сказав, що ланцюги EVM допоможуть завершити крос-ланцюжок, починаючи з Neon і Shardeum. Neon є давнім партнером Kana Labs, яка, як і Shardeum, розташована в Індії, і Kana Labs має тісні стосунки з обома командами.

Зараз своп-агрегатор працює на Solana та Aptos. Kana Labs щойно завершила конкурси airdrop для користувачів, які здійснюють транзакції на Aptos у поєднанні з Pontem Network і Fewcha Wallet.