Як використовувати Fewcha гаманець UA

Як користуватися Fewcha Wallet :point_down:

Щоб використовувати Fewcha Wallet, спершу потрібно завантажити розширення.

Потім вам потрібно створити обліковий запис Fewcha Wallet Далі вам буде запропоновано вибрати блокчейн за умовчанням. Якщо ви хочете встановити Aptos за умовчанням, скористайтеся цим або виберіть Sui blockchain. Якщо ви вже встановили розширення Fewcha Wallet, ви можете пропустити цей крок.

Спочатку вам потрібно додати розширення до браузера Chrome.

Для цього відвідайте веб-сайт Fewcha Wallet і натисніть «Отримати розширення». Тепер ви перейдете до веб-магазину Chrome, де зможете встановити розширення2. Натисніть «Створити новий гаманець»
Після встановлення розширення автоматично відкривається в новій вкладці. Якщо ні, натисніть «піктограму головоломки» та перейдіть до Fewcha Wallet і відкрийте його.

Тепер ви побачите два варіанти: «Створити новий гаманець» і «Використати існуючий гаманець». Натисніть «Створити новий гаманець»3. Встановіть новий пароль
Настав час встановити пароль для вашого облікового запису Fewcha Wallet. Цей пароль призначений для доступу до Fewcha Wallet з вашого поточного пристрою.

Встановіть надійний і легкий для запам’ятовування пароль із комбінацією літер, цифр і спеціальних символів.

Потім прочитайте Умови використання та Політику конфіденційності та прийміть їх.

1 Like

Хорошее подробное описание кошелька.
НО!
Немного конструктивной критики. Использование кошелька должно быть интуитивно понятным
если будет использоватся для массового употребления.Слишком много телодвижений.
Пользовательский интерфейс можно назвать интуитивно понятным, когда пользователи понимают его поведение и следствия без использования разума, экспериментов, помощи или специального обучения. Очевидно что в данном случае это не так…

1 Like

Додам пост, який дещо відрізняється від описаного Вами софту, я використовував напевно всі гаманці, які були популярні при відкритті Aptos в майні, і найбільш зрозумілим і чітким для мене виявився “Мартіан”. Так, функціоналу як на мене не вистачає, але він інтуїтивно зрозумілий і досить хороший для свого рівня

Тяжко, коли твої конкуренти це Petra ( Aptos Labs ) та Martian.