Як обміняти та додати ліквідність на Cetus, а на Aptos Mainnet?

Як поміняти та додати ліквідність на Cetus, який на Mainnet Aptos

У цій статті ми детальніше поглянемо на те, як зробити своп та забезпечити ліквідність на Cetus на Aptos Mainnet, який розпочався 12 жовтня 2022 року та приносить свіжу атмосферу на цьому нудному ринку ведмедя.

Але давайте спочатку подивимося, що означає заміни жетонів і що таке пули ліквідності, в яких ми кладемо наші жетони.

SWAP: Скажімо, у вас є витончений у своєму гаманці, і ви хочете обміняти їх на маркер B. Тож вам потрібен обмін, щоб зробити необхідність. Cetus надає вам цю опцію. Пізніше ми побачимо, як цього досягти. Торгуючи одним активом на пропорційну суму іншого активу на DEX (децентралізована обмін).

Swapper: Користувач, який розміщує та виконує замовлення на обмін на DEX.

Ліквідність: жетони, які зберігаються у договорі про пул і можуть торгуватись торговцями.

Постачальник ліквідності: постачальник ліквідності, також відомий як виробник ринку, - це той, хто надає свої криптовалюти на платформу, щоб допомогти децентралізації торгівлі. Натомість вони винагороджуються збори, отримані за допомогою торгів на цій платформі, які можна вважати формою пасивного доходу. Наприклад, APT-ZUSDC-це пул ліквідності, який містить ліквідність, передбачену для пару Token APT та ZUSDC.

Як поміняти жетони на cetus

Відкрийте https://www.cetus.zone/ (офіційний веб -сайт).

  1. Натисніть на додаток Access на веб -сторінці.

  2. Підключіть свій гаманець Aptos (Petra, Martain, Setcha, Pontem, Spika) і зверху до $ APT від обмінів, таких як Binance, FTX, Kucoin, MEXC тощо. Я буду використовувати Martian Wallet для підручника. 4. Перейдіть на вкладку Swap і виберіть зі списку жетонів, в які ви хочете поміняти свої $ APL -жетони. Наприклад: підходить до ZUSDC.

І з суми, яку ви хочете поміняти

  1. Клацніть на підтвердження. І затвердити транзакцію у свій гаманець. І ура ваш своп завершений. Ви можете побачити кількість ZUSDC у вашому гаманці.

Як забезпечити ліквідність на Cetus 1. Натисніть на вкладку басейнів. 2. Виберіть пул, в якому потрібно додати ліквідність, і натисніть на нього. Наприклад: APT/ZUSDC. 3. Покладіть суму, яку потрібно додати в пул. І натисніть кнопку Додати до басейну.

  1. Тепер підтвердьте транзакцію в гаманці. І бінго ви додали ліквідність у цьому басейні.

Ви можете перевірити свої акції LP в нижній частині екрана.

  1. Аналогічно ви можете видалити ліквідність з пулу в відсотках, а також за допомогою повзунка або вручну, як вважаєте комфортним.

Я сподіваюся, після того

Цетіспротокол

і легко замінити та забезпечити ліквідність на платформі.

Примітка. Майте близько $ APT для газових зборів.

Про Цетю

Cetus-це піонерський протокол DEX та концентрований протокол ліквідності, орієнтований на екосистеми на основі руху, такі як APTOS та SUI. Це буде працювати як вирішальна частина екосистемної інфраструктури для задоволення комплексних потреб торговців, ЛПС, верхніх застосувань та все більшої кількості населення Defi.