APTOS Комьюніті Укрїана!

що думаєте з приводу можливого дропу за сертифікат на форумі?

2 Likes

Тільки так! Амінь! А наразі чекаєм бички, чи аптос насипле і будем донатити з лютою силою)

2 Likes

ой дуже би хотілось, є звісно сумніви, бо форум не дуже активний в плані користувачів, але хто знає…

3 Likes

Так все вірно, чекаємо ще на один дроп від крутезного АПТОСУ!

2 Likes

Знати б ще за що))

3 Likes

а ти на попередній дроп попав?

2 Likes

Всі живі? Яка ситуація по містах?

2 Likes

Не потрапив бо не знав ще тоді про таку штуку як ретрдропи, тому і запитував кому вдалося)

2 Likes

Щось не бачив там такого коли востаннє гаманець відкривав. Треба буде глянути

Тепер перевірив, виявляється що стейкінг є в головній мережі, а не в тестнеті (раніше дивився тільки в тестнет і в девнет), дякую за підказку. Можливо щось свапну чи закину в стейкінг з часом. Поки трохи напряжно з баблом на це, бо витратився на проходження інших тестнетів. А в цілому, якщо є якісь додаткові (вільні) гроші, то можна було б спробувати ці активності. Якщо ж ні, то можна безкоштовно протестити свапалку на аптосі через гаманець понтем в тестнеті (сайт на якому це робиться здається називається aptoswap ), можливо теж насиплять щось за це

3 Likes

Так, з вільними коштами зараз трабла

3 Likes

+1 :roll_eyes: ех даааааа чекаєм на якісь приємності від проекту :yum:

2 Likes

Вітаю зі святом всіх, кому актуально))

2 Likes

Хто коли, як і при яких умовах дізнався про крипту? Коли ви почали нею займатись Цікаво почути ваші історії)

Я колись вперше про біткоїн мабуть ще по ТСН почув коли він був по чи то по 1к чи то по 5к баксів. Мене це трохи здивувало, але потім я про це благополучно забув до наступного моменту. Про нього напишу трохи пізніше якщо кому цікаво після ваших відповідей))

1 Like

Створив по цьому питанню тему, залітаєм, ділимось історіями))

1 Like

Додав в темі про те, хто звідки дізнався про крипту свою історію. Кому цікаво, заходьте, читайте, діліться своїм досвідом)

Посилання є в пості вище над цим постом

1 Like

Хтось вже тестував оплату в Мартіан по ніку Твіттера? Привяжіть твіттер до свого валета)

1 Like

Aptos to the moon!

1 Like

yes bro it will be once)

Що там, як воно, життя-буття? Давно не спілкувальсь тут

Чекаєте другого дропа від Аптоса? Коли буде, як думаєте?