Чи скоро APTOS досягне рівня опору в 5 доларів після сьогоднішнього підвищення на 8%?

Сьогодні APT зріс більш ніж на 7% і може піднятися в майбутньому до рівня опору в 5 доларів.
Рідний токен блокчейну Aptos, APT, зріс більш ніж на 7% протягом останніх 24 годин. Зростання відбувається, незважаючи на чергове зниження ефективності загального ринку криптовалют.

Постійний успіх Aptos не є результатом будь-якого тригера. Незважаючи на загальну тенденцію до зниження ринку криптовалют, Aptos зріс на 9% за останній тиждень.

Його високі показники збігаються з нижчими загальними показниками ринку криптовалют. Загальна ринкова капіталізація всіх криптовалют на даний момент становить 824 мільярди доларів, що на 1,7% нижче попереднього максимуму в 830 мільярдів доларів.

Наразі біткойн торгується приблизно за 16 500 доларів за монету, знизившись більш ніж на 1% за минулу добу. Друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, ефір, сьогодні втратила 3% своєї вартості та може в кінці дня впасти нижче 1100 доларів.

рівні для перегляду

4-годинний графік APT/USD є сприятливим, оскільки нещодавно Aptos мав успішний пробіг. Згідно з технічними показниками, APT працює краще, ніж весь крипторинок.

Підвищення імпульсу відновлюється, оскільки лінія MACD вийшла на позитивну територію. APT більше не знаходиться в зоні перепроданості, про що свідчить 14-денний RSI 56.

APT торгується за $4,65 за монету на момент написання цієї статті. APT може перевищити першу значну позначку опору в $5,03 до кінця дня, якщо бичачий тренд збережеться.

Однак, якщо він хоче перевищити другий ключовий рівень опору в $5,53, йому знадобиться підтримка всього крипторинку.

Поки ведмеді продовжуватимуть домінувати на ринку в цілому, APT може знизитися найближчим часом до рівня підтримки в $3,93.

6 Likes

Ну я б не говорив би про рівень на цих відмітках тілько по тій причині що він поки що ходить в диапазоні 3.3-5.5, тобто поки що ми бачимо консолідацію після чого буде вихід на інший торговий диапазон. Важко технічно щось сказати тому що історії по графіку немає як такої, але видно що Аптос на данний момент сильніше біткоїна імхо.

4 Likes

Жду по 100 бачей. Все из соланы сюда перелил. :heart_eyes:

1 Like

:grinning: we happy!

2 Likes

Побачимо буквально за декілька тижнів, що собою представляє аптос)

4 Likes

Думаю аптос буде новим флоу,5 баксів це гарна ціна за цю монету

4 Likes

Aptos неймовірний проект, буду і дальше вивчати його, і звісно надіюсь на хороший ріст на бичому ринку :upside_down_face:

6 Likes

Есть все предпосылки для этого

2 Likes