Altcoinswhy Aptos Investori budú mať úžitok po jasnosti v jeho štátnom vystavení spoločnosti FTX

Aptos popiera vystavenie pokladnici FTX
Nasleduje cena, ktorá ponúka neočakávané investorov Aptos, napriek súčasnému medvede.
Sága FTX/Alameda udržiava celý krypto trhy na okraji. Niektoré aktíva, ako sú tokeny FTX (FTT), Solana (SOL) a sérum (SRM), boli vystavené vysokému riziku a utrpeli masívne skládky a straty. Zaujímavé je, že údajné vystavenie Alamedu priviazané viedlo aj k deggingu USDT od USD.

Hovorí sa, že štátna pokladnica Aptos sa tiež vystavila investorom FTX. Strach, neistota a pochybnosti (FUD) vyplývajúce z povesti by mohli roztočiť najnovšie kryptom aktíva do iného scenára skládky FTT.

V rýchlej dostihovej sieti Aptos vydal vyhlásenie, ktoré sa dištancovalo od FTX/Alameda. Zopakovala, že ministerstvo financií Aptos Labs a Aptos Foundation nemali žiadne spojenie s FTX a naďalej by fungovali normálne.

Uprostred povesti ceny Aptos naďalej klesali. Ihneď po vyhlásení sa však zvýšilo zvýšenie cien.

Nedávny vývoj by mohol znamenať zisky pre investorov Aptos, zatiaľ čo zvyšok komunity uverejnil straty. Dôrazne sme sa pozreli na iné metriky a zistili sme, že aktualizácia by mohla byť pre investorov neočakávaným.

Aptos zaznamenáva zvrátenie ceny smerom nahor

Zdroj: TradingView

Aptos (APT) dôrazne reagoval na aktualizáciu a vyskočil o 30% z 3,9 na 5,1 USD. Tento krok rýchlo zmiernil predajný tlak, o čom svedčí index relatívnej sily (RSI), ktorý sa odtiahne späť z prepredaného územia.

Zvýšenie objemu obchodovania, ako ukazuje nárast v obvke, zabezpečil potrebný nákupný tlak na pohon apt ďalej na sever.

Nasledoval nárast trhovej kapitalizácie APT

Zdroj: Santiment

Podľa Santimentu sa obchodný objem APT zvýšil zo 480 miliónov pred oznámením na 530 miliónov po objasnení.

Sociálny objem sa tiež zvýšil súčasne, čo môže naznačovať pozitívnu sociálnu angažovanosť po oznámení.

Zvýšenie tiež zvýšilo trhovú kapitalizáciu z približne 470 miliónov dolárov pred oznámením na viac ako 560 miliónov dolárov po oznámení.

V čase tlače bola trhová kapitalizácia APT 672 miliónov dolárov. To predstavovalo nárast o viac ako 100 miliónov dolárov na trhu, ktorý v dôsledku nákazy FTX klesol z viac ako 1 bilióna dolárov na približne 880 miliárd dolárov.

Celková hodnota APT Locked (TVL) na platformách DeFI tiež zaznamenala významné pozitívne zmeny. Podľa DeFillama mala spoločnosť APT hodnotu TVL 32 miliónov dolárov, pričom dominantná výmenná AUX zaznamenala +0,22% v čase tlače, čo predstavuje intradajské zvýšenie.

Zrozumiteľnosť expozície štátnej pokladnice Aptos FTX poskytla investorom neočakávané. Vďaka trhu s krvácaním a medvediemu sentimentu smerom k bitcoínu sa môžu investori Aptos zahriať na zimu.

1 Like